PRAWO CYWILNE

W prawie cywilnym ważne jest projektowanie przyszłych zdarzeń prawnych, a nie tylko próba ich późniejszej interpretacji. To, co wyróżnia Kancelarię Adwokacką Bartłomiej Biernacki w sprawach z zakresu prawa cywilnego to dokładność, drobiazgowość oraz sztuka argumentacji. Adwokat Bartłomiej Biernacki od lat prowadzi różnorodne sprawy z zakresu prawa cywilnego, uzyskując w tym zakresie pozytywne referencje od swoich klientów. Z perspektywy klienta warto zdać się na profesjonalizm adwokata, który przedstawi wachlarz rozwiązań ze wskazaniem takiego, które przyniesie najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie.

W ramach prawa cywilnego Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Biernacki oferuje usługi w zakresie poniższych obszarów:

  • prawo rzeczowe
    (w tym na przykład uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zastępstwo w postępowaniu wieczystoksięgowym, sprawy o zniesienie służebności, naruszenie posiadania, wydanie rzeczy, zasiedzenie)
  • prawo zobowiązań
    (w tym na przykład sprawy o odszkodowanie, o roszczenia wynikające z umów, projektowanie treści czynności prawnych, w tym umów i oświadczeń, sprawy z zakresu rękojmi i gwarancji, przygotowywanie umów, sprawy o zapłatę)
  • prawo spadkowe
    (w tym na przykład sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, uchylenie się od skutków prawnych niezłożenia oświadczenia w przedmiocie przyjęcia lub odrzucenia spadku, o dział spadku, o zachowek)

Zapraszam do kontaktu.
adwokat Bartłomiej Biernacki